رابرت مک دونالد به عنوان یک جوان ، جنگ را فرا گرفت و به عنوان یک چترباز برای کمک به دستمزد آن آموزش دید. اکنون ، هنگامی که کاخ سفید برای معرفی وی به عنوان وزیر امور ایثارگران آماده می شود ، او ذهن خود را به دنبال درگیری و 9 میلیون نفر از خدمات سابق آمریکایی که برای مراقبت از آنها ثبت نام کرده اند ، سوق می دهد. اگر توسط مجلس سنا تأیید شود ، وی موفق خواهد شد اریک شینسکی ، یک ژنرال بازنشسته که ماه گذشته در میان اتهامات انفجاری سوء مدیریت ، جعل سوابق. به طور نامحدود برای درمان. در اوایل این ماه ، رئیس وقت آژانس تأیید کرد که 35 جانباز قبل از دیدن پزشک ، یک لیست را ترک کرده اند ، شاید به دلیل تأخیر. ثبت نام برای شکستن هشدارهای خبری از NBC NewsWhile انتخاب مک دونالد در واشنگتن مورد ستایش قرار گرفت ، مشخص نیست که در وی پس زمینه او را برای رفع مشکلات بوروکراسی دور دست مانند VA آماده می کند. از این گذشته ، منتقدین می گویند ، او نتوانست مشکلات را برطرف کند? و 2013. علاوه بر این ، در مواجهه با آن ، پوشک ، مواد شوینده و تیغ هیچ ارتباطی با مدیریت بزرگترین سیستم مراقبت های بهداشتی یکپارچه کشور ندارد. گزارش کاخ سفید می گوید VA نیاز به اصلاح دارد 28 ژوئن 201402: 27 پس چرا مک دونالد. او یک نظامی است ، و او یک فداکار است. به عنوان یک پسر ، زندگی نامه های ژنرال های بزرگ را می خواند. به گزارش وال استریت ژورنال ، هنگامی که او هنوز در مدرسه راهنمایی بود ، در شیکاگو ، آنقدر مطمئن بود که می خواهد سربازی شود که به کنگره خود - وزیر دفاع آینده دونالد رامسفلد - نوشت و توصیه ای به وست پوینت کرد. سالها بعد ، او در واقع یک سرباز شد. او به وست پوینت رفت و در آنجا برای استراتژی های نبرد ناپلئون افتاد و در نزدیکی بالای کلاس خود فارغ التحصیل شد

مک‌دونالد برای شرکت پروکتر یک شغل که با یک موقعیت سطح ورود شروع شد و به همراه او به عنوان دستیار مدیر برند در یک خط منسوخ مواد شوینده منطقه‌ای به پایان رسید. و تا پایان دهه, او محصولات رخت‌شویی را برای همه کانادا اداره می‌کرد. او بیشتر دهه ۱۹۷۰ را در آسیا سپری کرد, جایی که او به خود ژاپنی آموخت و به اندازه کافی صابون فروخت تا به عنوان معاون رئیس هزاره جدید به برسد. بین و , دو برابر شده‌است. در طی رکود بزرگ که مصرف کنندگان در سراسر دنیا در پی صرفه‌جویی در مصرف کنندگان در محصولات عمومی برند عمومی بودند, این مساله در ماه جولای امسال به طول انجامید. سود در سه‌ماهه اول ۷۳ / ۴ درصد کاهش یافت, و در حالی که این اعداد تا حدی افزایش پیدا کرد, رشد سالانه کاهش یافت و به طرز خطرناکی نزدیک به بخشی از برنامه برگشت, مک‌دونالد قیمت‌ها را کاهش داد و مشتریان را افزایش داد, اما سود تا حد شورش عقب‌مانده بود. وندی نیکلسون, یک تحلیلگر در کنفرانسی با مک‌دونالد در آوریل سال ۲۰۰۷ گفت: " پی جی تحویل نمی‌دهد ". او ادامه داد: " خیلی عذر و بهانه هست, و من فقط به خودم می‌گویم, خدایا, کجاست? مک‌دونالد مسئولیت پیشرفت توقف را برعهده گرفته‌است. او گفت: " این تقصیر من است. " اما به گفته وال استریت ژورنال, تحلیل گران دیگر اظهارات مشابهی را بیان کردند. سال بعد مک‌دونالد, چرا بهتر است در va? در یک سری از گزارش‌ها, va به عنوان یک سازمان دچار مشکل روحیه کارکنان پایین ظهور کرده‌است.

مدیریت کناره‌گیری و مدیریت کناره‌گیری، یک حلقه بازخورد شکسته، عدم اعتماد گسترده در بین مشتریان خود (سربازان قدیمی)، و بودجه‌ای در مقابل ۱۵۴ billion یک رهبر با نمرات بالا در پرداختن به هر یک از این areas.When بود که او تعهد داد که "یک سازمان چابک، flatter، و چابک تر ایجاد کند"، که، علی‌رغم بی زرق و برق، او این کار را انجام داد. او همچنین نشست‌هایی را با یک روش صادقانه، گفتگو - به من انجام داد، و اغلب اظهارات خود را با همان سوال خاتمه داد: " چگونه می‌توانم کمک کنم؟ این سبک به اندازه‌ای به مدیران جوان قدرت می‌دهد که P G در طول دوره تصدی خود به عنوان یکی از بهترین شرکت‌ها برای leaders.VA whistleblower مورد تمجید قرار گرفت: "من در مورد آنچه انجام دادم وحشتناک هستم" ۲۴، ۳۶: ۳۶ که به خاطر کارایی و پاسخگویی اش مشهور است. در مک‌دونالد، ۴۸ مورد از سایت‌های تولید این شرکت به آنچه که او "یک پروفیل هدر رفتن صفر" می‌نامید، دست یافتند که به این معنا بود که " هیچ چیز گیاه را ترک نمی‌کند و به هدر می‌رود." ۳ درصد دیگر بازیافت می‌شود. او در یک کنفرانس Fortune در سال ۲۰۱۳ گفت: " در مکزیک، ما به جای آسان‌تر کردن کار، آن‌ها را انتخاب می‌کنیم." در مکزیک ما از برخی از paper ها استفاده می‌کنیم تا مطمئن شویم که تامین کنندگان به اندازه او کارآمد هستند. کار آسانی نبود و پرداختن به مشکلات VA هم اینطور نخواهد بود. سرهنگ رابرت مک کلور، مدیر عامل انجمن فارغ التحصیلان وست پوینت، در سال ۲۰۰۹ به رویترز گفت: " در اینجا یک قانون شرافت وجود دارد.

منبع
naziiran مک‌دونالد ,مورد ,مدیریت ,دونالد ,انجام ,کاهش ,مصرف کنندگان ,کاهش یافت ,شرکت پروکتر ,استریت ژورنال ,مواد شوینده منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

رویای خیس سرگرمی دانلود کلیپ جدید بروز باشی تربت مارکت طرحان آذین دانلود برای شما